"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kronika islamizace a úpadku Anglie - leden 2016

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 19.4.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

3. ledna. Poté, co IS vykonal popravu pěti mužů obviněných ze špionáže pro Spojené království, se v propagandistickém videu Islámského státu objevil džihádista s londýnským přízvukem. Tento maskovaný ozbrojenec varoval premiéra Davida Camerona, že Západ nemůže nikdy porazit Islámský stát. Video také ukázalo malého chlapce s britským přízvukem ve věku přibližně čtyř let, vyhrožujícího zabitím nemuslimům.
 
4. ledna. Britští úředníci odcestovali do Súdánu, aby se pokusili zastavit proud studentů medicíny narozených ve Velké Británii vstupujících do řad Islámského státu. Více než tucet britských lékařů studujících na Súdánské univerzitě lékařských věd a techniky (UMST) se připojilo k Islámskému státu a ošetřují džihádisty v Sýrii. Jejich rodiče řekli, že poslali své děti studovat do Súdánu, aby si připomněli své africké a islámské kořeny, než se vrátí ke své lékařské praxi v Británii.
 
4. ledna. Škola Jamiatul Ummah v Tower Hamlets ve východním Londýně neobstála při inspekci, když vyšetřovatelé z OFSTED, oficiální agentury, která reguluje britské školy, našli ve školní knihovně extremistické materiály včetně knih, které volají po kamenování žen.
 
5. ledna. 78-letý pastor z Belfastu James McConnell, byl zbaven obvinění, že porušil zákon (Communications Act 2003), když v kázání vysílaném na internetu popsal islám jako "pohanský", "satanský" a "doktrínu zplozenou v pekle". Soudce Liam McNally řekl: "Soudy musí být velmi opatrné, aby nekritizovaly projevy, které ač jsou zavrženíhodné, jsou jen urážlivé. Není úkolem trestního práva cenzurovat urážlivé řeči."
 
6. ledna. Muž a žena byli zatčeni pro podezření z terorismu po pokusu nastoupit do letadla směřujícího do Británie s falešnými belgickými pasy. Tato dvojice, podle všeho bratr a sestra, byla zadržena v Itálii na letišti Kryštofa Kolumba v Janově. Poté, co policie našla v jejich smartphonech násilné scény, vznikly obavy, že pár, který prohlašoval, že jsou syrští uprchlíci, mohou být džihádisté.​​
 

6. ledna. Zpráva Dolní sněmovny o mnohoženství odhalila, že nedávné reformy systému sociálního zabezpečení umožní migrantům, žijícím v polygamních manželstvích, nárok na dodatečné sociální platby a výhody. Ačkoliv je polygamie ve Velké Británii nezákonná, odhaduje se, že v zemi žije v takových svazcích přibližně 300 000 lidí.

6. ledna. Společná rada pro kvalifikace (JCQ), která zastupuje zkušební komise v Anglii, Walesu a Severním Irsku, dosáhla dohody se zástupci muslimů přeplánovat rozhodující zkoušky v průběhu příštích tří let, aby se zabránilo střetům s Ramadánem, kdy se očekává, že zbožní muslimští žáci budou dodržovat půst.

8. ledna. Muslimská žena, která tvrdila, že byla několik dnů po útocích v Paříži v centru Birminghamu napadena kvůli tomu, že na sobě měla hidžáb, byla pokutována poté, co záznam z kamer ukázal, že si svůj příběh vymyslela.

8. ledna. Podle deníku Daily Mail podnikli islámští extremisté bez problémů turné po britských univerzitách, přestože mají univerzity a vysoké školy ze zákona povinnost zabránit extremistům v radikalizaci studentů na akademické půdě.

9. ledna. Bylo zjištěno, že oficiální vládní orgán Posudková komise kriminálních případů, pomáhá žadatelům o azyl zvrátit jejich odsouzení za nelegální vstup do Británie, s cílem umožnit jim získat status uprchlíka a zůstat ve Velké Británii. Poslanci řekli, že tato praxe by mohla "podkopat odstrašování" a mohla by povzbudit další tisíce ilegálních migrantů k příjezdu do Velké Británie.

15. ledna. Londýnská policie zveřejnila videozáznam, na kterém se žena zahalená v hidžábu pokusila bodnout 15-letého chlapce v autobusu v Lambethu.

16. ledna. Ministr zahraničí Philip Hammond odhalil, že od roku 2012 se pokusilo vstoupit do služeb Islámského státu přibližně 1 500 Britů. Odhaduje se, že 800 lidí, většinou džihádisté a jejich rodinní příslušníci, dorazilo úspěšně do Sýrie; zhruba polovina tam stále pobývá. Dalších 600 bylo zastaveno, a to buď když se pokoušeli opustit Británii, nebo po příjezdu do Turecka.

18. ledna. Premiér David Cameron oznámil plán investovat 20 miliónů liber (33 miliónů EURO; 28 miliónů USD) do výuky anglického jazyka pro muslimské ženy, aby se snížilo riziko extremismu. Řekl, že migranti do Velké Británie, kteří nejsou schopni složit test z angličtiny po 2,5 letech od příjezdu, nemusí získat povolení zůstat. Britské muslimské skupiny obvinily Camerona z démonizace své komunity.

19. ledna. 39-letý londýnský islamista Mohamed Shamsuddin vystupoval v novém dokumentárním snímku s názvem "Džihádisté odvedle". Shamsuddin, rozvedený otec pěti dětí, který žije na státní útraty ze sociálních dávek a tvrdí, že nemůže pracovat, protože má "chronický únavový syndrom", byl natočen, jak na britských ulicích káže nenávist vůči nemuslimům.

19. ledna. Vláda spustila nové webové stránky "Vzděláním proti nenávisti" zaměřené na pomoc školám a rodičům čelit "vlivu překroucených ideologií".

22. ledna. Londýnský biskup Richard Chartres vyzval britské duchovní, aby si nechali narůst vousy a měli tak větší šanci oslovit muslimy ve svých farnostech.

24. ledna. 42-letý uprchlík z Kosova Behar Kasemi byl odsouzen do vězení na dobu čtyř týdnů poté, co pohrozil, že vyřízne srdce své manželce, protože se stala "příliš anglickou". Policii řekl: "V mé zemi musí ženy poslouchat své manžely a starat se o děti."

25. ledna. Ve vězeních s nejvyšší ostrahou v Británii je jeden z pěti vězňů muslim. Osm věznic kategorie A pojme 5 885 vysoce nebezpečných vězňů a z nich je 1 229 muslimů, což je 20,8 %. Pro srovnání: z celkové populace je ve Velké Británii 5,5 % muslimů.

25. ledna. Královské letectvo zmařilo pokus o džihádistické spiknutí dvou komerčních pilotů bombardovat čtyři britská města. Piloty, kteří se připravovali k odletu z letiště Schiphol v Amsterdamu do jedné země Středního východu, bylo slyšet jak projednávaji útoky na Londýn, Bath, Brighton a Ipswich. Použili k tomu kanál tísňového volání "Mayday" v domnění, že nebudou sledováni.

29. ledna. Soudce v New Yorku odsoudil 26-letého britského občana narozeného v Somálsku Mahdího Hashiho na devět let ve vězení za to, že vstoupil do džihádistické skupiny Al-Šabáb působící ve východní Africe. Hashi, který vyrostl v Londýně, přišel do Británie jako šestiletý, když jeho rodina uprchla před občanskou válkou v Somálsku. Jeho britské občanství bylo zrušeno v červenci 2012 kvůli jeho "extremistickým aktivitám". Později byl deportován do Spojených států.

29. ledna. Ibrahim Anderson, 38 let, konvertita k islámu, a Shah Jahan Khan, 63 let, byli odsouzeni k celkem pěti letům vězení za propagaci Islámského státu na londýnské Oxford Street.

30. ledna. Tři Somálci, kteří znásilnili 16-letou dívku poté, co ji vylákali do hotelové koupelny v Manchesteru, byli odsouzeni k celkem 29 letům ve vězení. Muži, kteří neprojevili žádnou lítost za své činy, prý žili v souladu se zákony Somálska, nikoliv Británie.

Autorem textu je Soeren Kern. Překlad: Helena Kolínská, Libor Popovský.

První díl kroniky: Přiznejme si fakta: „Realistická budoucnost Británie je islámská“

Původní anglický text: The Islamization of Britain in 2016

 

Dále doporučujeme:

Vídeňská policie zveřejnila statistiky počtu případů znásilnění. Meziroční nárůst je neuvěřitelný

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | imigrace  | přistěhovalectví
1054 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dopadený africký uprchlík odsouzen v Německu za brutální znásilnění!Maďarsko oslavuje výročí hrdinné obrany před muslimskou invazí! Je to již 465 let!Bodejť! Chorvatská prezidentka s poctami u Putina. Chorvatsko obnovuje vztahy s RuskemNevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanály

euPortal.cz

Tohle ČSSD definitivně pohřbí. Australský těžař začal 9 dnů po podpisu memoranda o lithiu vydávat v Austrálii balíky cenných papírů, přitom tvrdí, že vlastní zásoby českého lithia, které ale firmě nepatří!Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Dovolil bych se zeptat už nejen pana Zaorálka, ale i pana Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Teličky, Štětiny, Stropnického a všech dalších našich slavných nenávistníků...Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovky

ParlamentniListy.cz

Nepřizpůsobiví se dnes do očí vysmívají lidem, kteří chodí do práce. Miloš Zeman sklidil aplaus za návrh, co s nimi provéstPostavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Babišovi a Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík
Články autora
Průzkum
Integrace muslimů? Studie a především všední realita dokazují, že začleňování muslimů, tzv. "integrace", do západní společnosti selhává. Co soudíte o integrační politice Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď