"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Těšte se! „Evropa bude již brzy turecká“: Erdogan

Autor: -bj- | Publikováno: 17.4.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

„Evropě již slézá ze tváře její make-up a ukazuje se její pravá fašistická, rasistická islámofóbní tvář. Již je jasné, že muslimy nesnese,“ láteřil kamarád a spojenec evropských špiček turecký prezident Erdogan těsně před referendem o dalším posílení prezidentských kompetencí de facto sultánizaci země.

Avšak podle něho bude Evropa již brzy turecká, neboť budoucnost Evropy budou již utvářet miliony našich bratří, kteří tam přesídlili. Stávající Evropa stárne, slábne a nemá jiného východiska, přestože používá své nacistické metody proti našim tamním bratřím, pohřbil prezident Erdogan starou Evropu ještě zaživa.

zdroj:

http://www.krone.at/welt/erdogan-droht-europa-wird-bald-tuerkisch-sein-vor-referendum-story-564703

https://www.pi-news.net/2017/04/erdogan-droht-europa-wird-bald-tuerkisch-sein/

http://www.jpost.com/International/Erdogan-Turks-in-Europe-should-defy-grandchildren-of-Nazism-485955

https://www.fischundfleisch.com/mag-robert-cvrkal/erdogan-europa-wird-bald-tuerkisch-sein-frohe-ostern-33930

https://www.youtube.com/watch?v=aSe1l3Uf67Y

http://edition.cnn.com/2017/04/15/europe/turkey-erdogan-referendum-politics/index.html

http://www.aljazeera.com/indepth/features/2017/04/erdogan-opposition-play-cards-vote-170412055328657.html

1683 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Německý expert na Afghánistán promlouvá: Chodí k nám negramotové z venkovaExpapež Benedikt XIV. o islámu a jeho plánech na ovládnutí Evropy ....Panečku to je přínos! Již jsme dali navíc na uprchlíky 20 milionů eur, běduje starosta ...Existuje rozumná alternativa k Okamurovi? Čtěte text jenž chce katolický biskup zakázat!Plzeňsky biskup zakázal volit Okamuru! Musí se volit jen strany podporující EU a migraci!

ePortal.cz

Fotoreportáž: Hledal jsem v Praze uprchlíky, kteří tu prý nejsou. Já jsem ale zjistil něco jinéhoZlo, zlo a ještě jednou zlo. Fandí jim Česká televize, Respekt a havlisti. Ale vy je nevolte!

euPortal.cz

Babiš a ANO jsou napojené na "zločince" Georga Sorose, který stojí za plánem masové imigrace do Evropy a jehož chce Orbán vypráskat. Čtěte děsivá faktaSebevražda. Kvůli Sobotkovi můžeme zaplatit stamiliardy za cizí dluhy a zvednou se i ceny potravin. Babiš, Keller či kníže promluvili k návrhu premiéra

FreeGlobe.cz

Nejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?Ve vyspělé Evropě bují rasová diskriminace! Jsi běloch? Tak máš smůlu!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentu

ParlamentniListy.cz

FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň. Šéf Pirátů Bartoš tam stojí v hodně zvláštní společnostiHayato Okamura se střetl s reportérem Parlamentních listů. Šlo o bratra a peníze z Ruska. Hned se přitočil štáb s kamerou a začal manipulovat...
Články autora
Průzkum
Integrace muslimů? Studie a především všední realita dokazují, že začleňování muslimů, tzv. "integrace", do západní společnosti selhává. Co soudíte o integrační politice Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď